Azoth - Ezoterické fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magická reťaz bielych mágov

Goto down

Magická reťaz bielych mágov Empty Magická reťaz bielych mágov

Odoslať  Azoth za Ne máj 29, 2011 8:51 pm

Magická reťazMagický řetěz je rituál jehož cílem je podpora, pomoc a získání magické moci pro všechny zúčastněné. Jeho síla se násobí počtem zúčastněných. Internet tak dává magii zcela nový rozměr a zúčastněným obrovskou moc o které se žádnému mágovi či skupině v minulosti ani nesnilo. Je pravdou, že pokud magický rituál vykonává člověk individuálně, rovná se síla toho co dostáváme individuální síle. Pokud se však ve společném rituálu spojí více lidí, třeba na opačném konci světa, dostane každý z nich mnohonásobek této spojené síly. I ve chvíli, kdy tímto rituálem pomáháme druhým, působí tato znásobená síla na každého z nás a dává nám tím obrovskou magickou moc.

Rituál je sestaven tak,aby se ho mohl zůčastnit každý. Je jednoduchý, krátký a není k němu potřeba žádných rekvizit, zasvěcení, ani speciální místo. Magický řetěz tedy posiluje každého zúčastněného. Doba konání pravidelného magického řetězu je uvedena níže.

Úkolem magického řetězu je nejen pomáhat zoufalým, ale i posilovat osobní moc každého z bílých mágů. Toho lze dosáhnout pravidelným opakováním magické formule, společné pro všechny zúčastněné. Je důležité odříkávat tuto formuli přesně. Můžete se ji naučit zpaměti, a nebo ji číst. Doporučuji tu první možnost, protože budete moci zavřít oči a doplnit ji představou.

Magická formule posilující osobní i kolektivní moc Bílých mágů:

Mé tělo je uvolněné, má duše je čistá a klidná, mé myšlenky jsou pokojné. Jsem jedním z Bílých mágů. Mé jméno je…(zde uveďte své jméno). Vstupuji teď do magického řetězu. Cítím, jak moje magická moc narůstá, stejně jako moc všech Bílých mágů. Jsem rytířem magie lásky a dobra. Lásku zasévám a lásku sklízím. Děkuji za to, že každým okamžikem dostávám stále více lásky, štěstí, radosti, zdraví, bohatství a úspěchu. Jsem jimi naplněn a dostává se mi jich v míře nadbytečné. Cítím, že si je zasloužím a mám na ně plné právo. Nekonečná moc Bílých mágů mi pomáhá k tomu, že mám…(zde formulujte své osobní přání).Myslím, věřím, pomáhám, mlčím a očekávám. Tak se staň.

Při vyslovení konce formule „ tak se staň“, si představte kruh či kouli ze zlatého světla a v ní odříkanou formuli.
Nemusí mít žádnou přesnou formu, jen by jste v představě měli v tom zlatém kruhu cítit podstatu toho, co jste vyslovili. Pak můžete oči otevřít a magická práce je hotova. Víc na ni nemyslete, ponechte ji tvůrčím silám. Ti, kteří formuli četli, zavřou oči a vytvoří kruh až po odříkání. Další velmi důležitá věc, která nekonečně posiluje moc skupinové magie, je společná doba, kdy formuli odříkáme.

Pro nás Bílé mágy je stanovena doba na rok 2011:

Každá neděle 19,30
Každá středa 19,30
Každý pátek 19,30
Každý úplněk 20,00

Kromě těchto společných časů můžete formulku odříkat kdykoliv si vzpomenete. Každé odříkání posiluje vaši i její moc. Velmi vhodná je doba těsně po probuzení a těsně před spaním. Mozek je na magickou práci nejlépe naladěn.

Osobní přání

Součástí formule je část společná a část – osobní přání. Osobní přání formulujte krátce v přítomném čase tak, jakoby již bylo splněno. Např: „ Nemoc odchází. Jsem dokonale zdravý. Mé zdraví je každým okamžikem pevnější.“ Snažte se při formulaci vyhýbat záporu, jako – nemám, nejsem, nemohu atd. Místo „už nejsem nemocný“ použijte „ nemoc odchází.“ A posilujte toto tvrzení: „ Jsem dokonale zdravý.“ Dobře si rozmyslete co si přejete a jak to formulujete. Snažte se být konkrétní. Je velmi pravděpodobné, že to dostanete. Vyhýbejte se obecnostem. Pokud si kupříkladu řeknete: „ Najdu si krásnou ženu.“ Skutečně se pro vás objeví krásná žena. Jenomže může být velmi sobecká a učinit vám ze života peklo. Dostáváme totiž jen to, o co žádáme. Lepší tedy bude formulace: „ Najdu si krásnou ženu a prožiji s ní život plný štěstí, zdraví, lásky, vzájemného porozumění a bohatství.“ Svá osobní přání můžete kdykoliv změnit. Můžete mít také více přání současně. Ale platí zde, že méně je někdy více. Zvláště ze začátku. Vaše osobní přání by taká nikdy nikomu a v žádném ohledu nemělo uškodit. Vrátilo by se vám to v jiné formě zpátky. Můžete ovlivňovat rozhodnutí druhých,ale zase platí, že jim to nesmí uškodit.

Poslední a dost důležitá poznámka


O svém osobním přání, která je součástí vaší magické formule, Mlčte! Nesvěřujte se s ním nikomu. Je to jenom mezi vámi a tvořivými silami vesmíru. Chtěl bych ještě poznamenat, že při tvorbě a zařazení osobního přání do magické formule je dobré zohlednit jednotlivé fáze měsíce (ty najdeme skoro v každém kalendáři). Obecně platí, že pokud měsíc přibývá, potom se lépe uskutečňují přání konstruktivní( kdy chceme něco získat).V době, kdy měsíc couvá, se naopak snadněji zbavujeme nechtěného( zlozvyky, nadváha, nepříjemnosti, dluhy atd.). O vlivu měsíce na dění na naší planetě těžko bude někdo polemizovat. Proč tedy tuto energii nevyužít. Magický řetěz je jediná magická práce, do které se můžete pustit bez předchozí přípravy. Zformulujte do něj své osobní přání a vyzkoušejte ho používat alespoň měsíc. Pak vyhodnoťte co se vám podařilo a co nikoli. A taky to, jestli jste vydrželi. Pokud ne, magie nebude zřejmě vaše cesta.
Azoth
Azoth
Učeník
Učeník

Počet príspevkov : 83
Join date : 14.05.2011
Bydlisko : Žiar nad Hronom

https://azoth.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.