Azoth - Ezoterické fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký rituál úplňku

Goto down

Velký rituál úplňku Empty Velký rituál úplňku

Odoslať  Azoth Ne máj 29, 2011 8:39 pm

Velký rituál úplňku


[justify]Tento velice mocný rituál se provádí za úplňku, nejlépe venku za jasné noci.Jednotlivé úkoly rituálu si předem rozdělte. Je však možné, aby tento rituál vykonával i jeden člověk. Na zemi vyznačte kruh. Jeho velikost je dána počtem zúčastněných.Po obvodu kruhu rozmístěte svíce: východ – žlutá, jih – červená, západ – modrá, sever – zelená.Ve středu kruhu je umístěn stolek( oltář ) a na něm : svíce, vodní dýmka, miska na sůl, na vodu, na olej, zvonek, číše vína, rituální nůž ( jakýkoliv nůž, který si zvolíte pro magickou činnost ). Do kruhu se vstoupí z východu.Zapálí se vodní dýmka a oltářní svíce..Zazvoní se třikrát na zvon.

Říkáme: Budiž známo, že magický chrám se začíná stavět.

Oltářní svíce se uchopí a jde se k východu kde se zapálí východní svíce.

Říkáme: Zde přináším světlo a vzduch na východ a zdravím strážce východní brány aby byl nápomocen mému počínání.

Potom jdeme k jihu

Říkáme:Zde přináším světlo a oheň na jih a zdravím strážce jižní brány aby byl nápomocen mému počínání.

Potom jdeme k západu

Říkáme:Zde přináším světlo a vodu na západ a zdravím strážce západní brány aby byl nápomocen mému počínání.

Potom jdeme k severu

Říkáme:Zde přináším světlo a zemi na sever a zdravím strážce severní brány aby byl nápomocen mému počínání.

Svíci postavíme na oltář, uchopíme nůž, jeho hrot namíříme na vyznačený kruh a obcházíme ho:

Říkáme: značím tento magický kruh jako chrám, který mne chrání před vším zlem. Je mým vesmírem a já jsem jeho neomezeným vládcem.

Vysvěcení soli: Ponoříme špičku nože do soli na oltáři.

Říkáme: Světím tuto sůl. A protože sůl je život, ať mě očistí vše a všude tam, kde ji budu používat. Ať se tak stane.

Vysvěcení vody : třikrát nabereme sůl na špičku nože a vhodím do vody.

Říkáme: Světím tuto vodu posvátnou solí. Ať posvátná sůl vypudí s této vody všechny nečistoty.Ať se tak stane.

Vysvěcení kruhu vodou: Vyznačený kruh vysvětíme vodou.

Vysvěcení kruhu kouřem: Vdechneme kouř z vodní dýmky a vydechneme do čtyř světových stran.

Pomazání: namočte prst do oleje a na čelo nakreslete kříž nebo jiný symbol vám nejbližší.

Říkáme: Zdravím tvořivé síly tohoto vesmíru, vejděte v můj chrám a buďte nápomocni mému počínání. Ať se tak stane. Podělme se o pohár lásky a přátelství. Z poháru se ulijeme na zem. Potom se napijeme. Zvon třikrát zazvoní.

Říkáme: Nyní je chrám postaven.

Třikrát zazvoníme na zvonek
Zdvihneme nůž k měsíci a říkáme:

Strážce měsíce, který jsi nekonečná láska, vstup do mne a dej mi magickou sílu.
Strážce měsíce, který jsi nekonečné štěstí vstup do mne a dej mi magickou sílu.
Strážce měsíce, který jsi nekonečná radost vstup do mne a dej mi magickou sílu.
Strážce měsíce, který jsi nekonečné zdraví vstup do mne a dej mi magickou sílu.
Strážce měsíce, který jsi nekonečné bohatství vstup do mne a dej mi magickou sílu.
Strážce měsíce, který jsi nekonečná moc vstup do mne a dej mi magickou sílu.
Strážce měsíce, který jsi nekonečným vesmírem, vstup do mne a dej mi magickou sílu.


Nyní v klidu usedneme, zavřeme oči a zformulujeme a odříkáme svá přání, jako by již byla splněná ( např.: Nemoc odchází, jsem dokonale zdravý. ). Švihneme nožem směrem k měsíci. Představíme si, jak tímto švihnutím posíláme k měsíci naše přání.

Říkáme: Děkuji Ti strážce měsíce za splnění mého přání. Tak se staň.

Zrušení kruhu

Říkáme: Ruším tento magický kruh a propouštím všechny síly, které pomáhali při mém počínání.
Azoth
Azoth
Učeník
Učeník

Počet príspevkov : 83
Join date : 14.05.2011
Bydlisko : Žiar nad Hronom

https://azoth.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.