Magický rituál na privolanie peňazí

Goto down

Magický rituál na privolanie peňazí Empty Magický rituál na privolanie peňazí

Odoslať  Azoth za Ne máj 29, 2011 8:45 pm

Magický rituál pre privolanie peňazíPokojne si sadnite, alebo lahnite. Zavrite oči. Imaginujte si vo svojej mysli váš vnútorný magický chrám, ktorý ste si predtým vytvorili a preneste sa v predstavách do neho. Na kamennom stole uprostred chrámu žiari svetlo absolutnej lásky a moci. Presvecuje vás a naplňuje.Viete, že z tohoto miesta ovládate celý vesmír a každé vaše prianie musí byť bezvýhradne splnené na všetkých úrovniach vesmíru. Vedľa kamenného stola leží veľká truhlica naplnená zlatom a drahými kameňmi. Viete, že je bezodná a bohatstvo sa v nej nikdy nezmenšuje.Môžete si zobrať koľko chcete a môžete se kedykoľvek vrátiť. Je to váš nevyčerpateľný zdroj. Naplňuje vás to kľudom a istotou. Už navždy ste bohatý.
Nakloníte sa k truhlici. Urobíte magické gesto pre príjem peňazí: prejdete si trikrát špičkou palca cez bruško prostredníka. a ukazováka. Do vašich vreciek teraz samo skočí toľko drahokamov, koľko práve potrebujete. Nie menej a nie viacej. Môžete sa predsa kedykoľvek vrátiť a nabrať si ich znova. Vedľa truhlici stojí obrovský kus zlata. Je väčší ako vy. Prichádzate k nemu a vchádzate do neho. Cítite, ako sa sami stávate tým kusom zlata. Uvedomujete si jeho teplotu, tvar, hustotu a hlavne jeho hodnotu.

Túto predstavu si podržte a v duchu alebo nahlas vyslovujete následovnú formulku:

Môj život i moja mysel je naplnená bohatstvom.V bohatstve ráno vstávam a v bohatstve večer zaspávam.Peniaze ku mne prúdia v nadbytočnom množstve. Všetko čo robím dokážem premeniť v bohatstvo. Myslím, verím, pomáham a očakávam. Tak sa staň.

Teraz celú predstavu v duchu obklopte zlatým svetlom a odešlite ju tvorivým silám.
Azoth
Azoth
Učeník
Učeník

Počet príspevkov : 83
Join date : 14.05.2011
Bydlisko : Žiar nad Hronom

http://azoth.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.