Azoth - Ezoterické fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magický chrám

Goto down

Magický chrám Empty Magický chrám

Odoslať  Azoth za Ne máj 29, 2011 8:41 pm

Magický chrám

Vystavte si svoj magický chrám. Všetko urobte vo vašej predstavivosti. Vaša predstavivosť má nekonečný priestor a vaša myseľ je vaším najmocnejším prostriedkom. V mysli teraz vystavte svoj magický chrám. Bude to miesto sily, do ktorého prenesiete svoje vedomie pri každej magickej práci. Do magického chrámu môžete vstúpiť ako potrebujete a pracovať v ňom na uskutočnení svojich prianí. Stavba chrámu a vstup do neho nie je podmienkou magickej cesty a je čisto dobrovolná. Je však zosilujúcim prvkom pre magické operácie. Skôr ako začnete so stavbou chrámu, pokúste sa na chvílu zavrieť oči a vypustiť z hlavy všetky myšlenky. Potom si vo svojej mysli vizualizujte nasledovnú situáciu:
Sedíš na deke uprostred leta na lúke plnej voňavých kvetov. Je ri velmi príjemne. Na okolo je počuť bzukot včiel. Prilietajú k tebe krásne zafarbené motýle a sadajú si na tvoje ruky. Cítiš ich jemný dotyk. Vnímaš všetku farebnosť okolo seba. Mnoho farebných kvetov, farebných motýľov. Tráva je nádherne zelená. Obloha je čisto modrá. Do tváre ti veje príjemný teplý vetrík. Privoniaš si k najbližšej kvetine a pocítiš jej opojnú vôňu.Mierne sa ti zatočí hlava. Mátš pocit, akokeby si sa vznášal. A skutočne. Je to velmi príjemné. Deka na ktorej sedíš sa začala s tebou vznášať. Teraz už lúku vidíš z výšky a je to krásny pocit. Letíš nad lesom, nad riekou a pociťuješ vnútorný kľud a istotu. Prilietaš k moru a zrazu vieš že tvojím cieľom je nádherný ostrov. Sleduješ a počúvaš šumenie vĺn, krik čajok, slnko príjemne hreje. Nasávaš do seba teplo jeho lúčov. Tvoj ostrov už je na dohľad. Ostrov mágov je čarokrásnou pevninou uprostred smaragdového mora.
Je prežiarený slnkom a belosťou pláží. Pristávaš na ňom a cítiš že si tu vítaný. Zaplavuje ťa pocit nekonečnej lásky, bezpečia a dokonalej harmónie. Láska vyžaruje z každej veci, z každého kameňa, z každej rastliny a z každého živočícha. Pred tebou sa vinie cestička z bielych kameňov. Vydávaš sa po nej. Po chvílke stojíš pred bránou chrámu, z ktorého na teba dýcha posvätná úcta. Chrám je strážený siedmymi levmi. Otvoria bránu iba tým, ktorí prichádzajú konať dobro a bez milosti roztrhajú každého kto prichádza škodiť. Vchádzaš do chrámu. Chrám je kruhový s bohatou klenbou. Južná časť chrámu je otvorená s výhliadkou na more. Teraz si všímaš, že strop je priehľadný, ale napriek tomu je vo vnútri svetlo len tlmené. Vnímaš príjemný chlad. Na dláždenej podlahe sa ozývajú tvoje kroky. Cítiš sa velmi príjemne a zároveň vnímaš obrovskú rozlohu tohto chrámu. Po stranách chrámu sú v kruhu kreslá vytesané do kameňa zdobené zlatom. Na nich sú mäkké vankúše. Pristupuješ k jednému z nich. Je na ňom vytesané tvoje meno. Sadáš si do neho. Uprostred chrámovej miestnosti stojí kamenný stôl. V jeho strede spočíva svetelná guľa.
Jej svetlo je tím najjasnejším svetlom, ktoré si kedy videl. Je jasnějšie ako slnko, ale neoslňuje. Presvecuje chrám,prestupuje jeho stenami, toto svetlo sa rozlieva po celej zemi, do celého vesmíru. Vnímaš celou svojou bytosľou, že je to svetlo absolutnej lásky, inteligencie, harmónie a moci. Je všetkým, čo je ti sväté. Naplňuje ťa a žiari z teba. Si jeho súčasťou a vieš, že zostane v tebe už navždy. Dáva ti magickú moc a ochranu pred všetkým zlom. Vieš, že každé prianie, ktoré v tomto chráme vyslovíš, musí byľ bezpodmienečne splnené na všetkých úrovniach vesmíru. Tvoja vôľa je tu absolútnym zákonom a absolútnou vôľou. Tento chrám je tvojím vesmírom a ty si jeho vládcom. Vieš , že sa sem môžeš vrátiť iba pomocou myšlienky naň a pomocou myšlienky môžeš chrám takisto kedykoľvek opustiť. Je to nezničiteľné miesto tvojej magickej sily. Predstavu tohoto tvojho vnútorného magického chrámu si zachovaj v mysli pre tvoje nasledovné magické operácie.

Stavbu chrámu stačí vykonať len raz. Kto by si ju však chcel zopakovať, nie je to na škodu. Stavba vo vás vyvolá veľmi príjemné pocity a naviac si otestujete svoju predstavivosť a sugestibilitu.
Azoth
Azoth
Učeník
Učeník

Počet príspevkov : 83
Join date : 14.05.2011
Bydlisko : Žiar nad Hronom

https://azoth.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.