Azoth - Ezoterické fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magický rituál na privolanie peňazí

Goto down

Magický rituál na privolanie peňazí Empty Magický rituál na privolanie peňazí

Odoslať  Azoth za Ne máj 29, 2011 8:45 pm

Magický rituál pre privolanie peňazíPokojne si sadnite, alebo lahnite. Zavrite oči. Imaginujte si vo svojej mysli váš vnútorný magický chrám, ktorý ste si predtým vytvorili a preneste sa v predstavách do neho. Na kamennom stole uprostred chrámu žiari svetlo absolutnej lásky a moci. Presvecuje vás a naplňuje.Viete, že z tohoto miesta ovládate celý vesmír a každé vaše prianie musí byť bezvýhradne splnené na všetkých úrovniach vesmíru. Vedľa kamenného stola leží veľká truhlica naplnená zlatom a drahými kameňmi. Viete, že je bezodná a bohatstvo sa v nej nikdy nezmenšuje.Môžete si zobrať koľko chcete a môžete se kedykoľvek vrátiť. Je to váš nevyčerpateľný zdroj. Naplňuje vás to kľudom a istotou. Už navždy ste bohatý.
Nakloníte sa k truhlici. Urobíte magické gesto pre príjem peňazí: prejdete si trikrát špičkou palca cez bruško prostredníka. a ukazováka. Do vašich vreciek teraz samo skočí toľko drahokamov, koľko práve potrebujete. Nie menej a nie viacej. Môžete sa predsa kedykoľvek vrátiť a nabrať si ich znova. Vedľa truhlici stojí obrovský kus zlata. Je väčší ako vy. Prichádzate k nemu a vchádzate do neho. Cítite, ako sa sami stávate tým kusom zlata. Uvedomujete si jeho teplotu, tvar, hustotu a hlavne jeho hodnotu.

Túto predstavu si podržte a v duchu alebo nahlas vyslovujete následovnú formulku:

Môj život i moja mysel je naplnená bohatstvom.V bohatstve ráno vstávam a v bohatstve večer zaspávam.Peniaze ku mne prúdia v nadbytočnom množstve. Všetko čo robím dokážem premeniť v bohatstvo. Myslím, verím, pomáham a očakávam. Tak sa staň.

Teraz celú predstavu v duchu obklopte zlatým svetlom a odešlite ju tvorivým silám.
Azoth
Azoth
Učeník
Učeník

Počet príspevkov : 83
Join date : 14.05.2011
Bydlisko : Žiar nad Hronom

https://azoth.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.